Nasıl Muayene Olurum
21 Mart 2019

Randevu alarak;
Sağlık Bakanlığının ( 182 ) MHRS Çağrı merkezini arayarak yada MHRS Web Randevu hizmeti ( https://www.hastanerandevu.gov.tr/Randevu)  adresini  kullanarak merkezimizde muayene olmak için randevu alabilirsiniz. 

MHRS’den randevu alıp gelen hastalarımızın tedavi işlemlerine (Dolgu,  Kanal Tedavisi, Diş Çekimi, Detertraj, Protez İşlemleri vb.) randevu verilmeksizin aynı gün başlanmaktadır.

Doğrudan Başvurarak;

  1. Tüm hastalarımızın kurumumuza Kimlik belgesi ile müracaat etmeleri gerekmektedir.(15 yaş üstü hastalarımızın kimliklerinde resim bulunmak zorundadır.)

    MHRS’ den randevu alan hastalarımız, randevu saatinden en geç yarım saat önce merkezimize gelmelidir.

  2. Hasta kabulden hastaya muayene barkodu verilir.
  3. Barkod ile birlikte hastaya randevu aldığı hekiminin bulunduğu kata yönlendirilir.
  4. Hasta muayene olacağı hekimin muayene odası girişinde bulunan ekrandan çağrıldığında, muayene için polikliniğe alınır.
  5. Tetkik istenmesi durumunda, röntgene gidilir. Röntgen kayıt görevlisine kayıt yaptırılır. Röntgende bulunan ekranda isminin çıkmasından sonra röntgeni çekilir. Çekim sonrasında hasta polikliniğe gider. Röntgen filmi hekimin bilgisayar ekranında otomatik olarak düşeceğinden hastalarımızın beklemesine gerek yoktur.
  6. Randevusuz hastalar hekim tercihi yapmıyorsa uygun olan hekimlere yönlendirilir.
  7.  Personelimize herhangi bir tehdit, sözlü taciz ve saldırı durumunda Sağlık Bakanlığının 14.05.2012 tarihli 2012/23 sayılı Çalışan Güvenliğinin Sağlanması Konulu Genelgesi doğrultusunda Sağlık Bakanlığı tarafından yasal işlem yapılacaktır